У мерії кажуть - медики цілодобово на Євромайдані

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 11:23

Бригади швидкої допомоги цілодобово чергують на Майдані Незалежності і Європейській площі. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Тут кажуть - у понеділок допомога знадобилася 28 учасникам євроакцій в центрі міста. У неділю - 16. До лікарні за ці два дні потрапило шестеро мітингувальників.

Ще в Департаменті охорони здоров'я мерії радять дотримуватися профілактики гострих респіраторних захворювань, бо мітинги - найкращий спосіб їхнього поширення. І просять батьків не брати із собою дітей на акції і тим більше - не пускати їх туди самих.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ