Могилянка вирішила - йде на страйк Євромайдану

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 12:24

Студенти Києво-Могилянської академії страйкуватимуть на знак протесту проти рішення Уряду зупинити роботу над підписанням Україною угоди про співпрацю з Євросоюзом.

Таке рішення студенти прийняли вранці, колективно, перед своїм університетом. Тепер вони, вірогідно, приєднаються до мітингувальників на Майдані Незалежності - Євромайдані. Адміністрація Могилянки, котра в лиці президента Сергія Квіта раніше вже закликала студентів йти на Майдан, відмінила заняття до понеділка.

Про своє рішення протягом дня мають заявити також студенти університету Шевченка і КПІ.

Фото - Timur Demchuk

Вранці міністр освіти Дмитро Табачник звернувся до студентства із закликом не піддаватися на провокації і не стати іграшками в руках політиків.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.