Могилянська хода "не влізла" на Софіївську площу

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 13:14

Студенти Києво-Могилянської академії, котрі оголосили страйк на знак протесту проти рішення Уряду зупинити роботу над підписанням Україною угоди про співпрацю з Євросоюзом, вже йдуть ходою до Майдану Незалежності - Євромайдану.

Колона студентів розтягнулася настільки, що не вся влізла на Софіївську площу. Це помітила користувачка Фейсбук Ірина Шева і виклала фото:


 

Могилянці мають з'єднатися з колоною студентів університету Шевченка, котрі також оголосили страйк, і вже всі разом вони прийдуть на Майдан.

Вранці міністр освіти Дмитро Табачник звернувся до студентства із закликом не піддаватися на провокації і не стати іграшками в руках політиків.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

 

Теги: Київ