О 18:30 на Європейській - голова Литовського сейму

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 15:34

На 18:30 на Європейській площі запланований виступ голови сейму Литви Лорети Граужинене. Про це "Свідомо" повідомили у інформаційному центрі мітингу на Європейській.

Поки невідомо про що говоритиме гостя. Є також інформація про те, що Граужинене матиме зустріч зі спікером українського парламенту Володимиром Рибаком у середу, 27 листопада, вранці.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ , Євромайдан