Мерія встановила намет на Євромайдані

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 16:04

Мерія встановила на Майдані Незалежності - Євромайдані - намет для обігріву.

Тут чергують медики і рятувальники. Мітингувальники можуть заходити сюди і грітися. Також, найвірогідніше, тут будуть надавати термінову медичну допомогу, якщо така комусь знадобиться.

Вранці на Євромайдан приїхав голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов. Тоді він і пообіцяв виділити мітингувальникам намет і встановити на Майдані туалети.

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

Теги: Київ