"Антитіла" записали пісню для ЄвроМайдану (відео)

Максим Опанасенко
26 листопада 2013р. 16:13

Український поп-рок гурт "Антитіла" записали пісню про події навколо європейської інтеграції України. Про це повідомляє прес-служба гурту.

"Замість тисяч слів і лавини філософствувань на тему #євромайдан, ми просто ділимось піснею. Нехай вона допомагає всім, хто залишається, хто готовий щораз відстоювати свою гідність! На холоді, під дощем, протидіяти грубій силі, заради того, у що вірить! А ще, я переконаний, що вийти на площу - цього замало! Справжня свобода захована лише в опції "змінити себе". Європа починається з голови кожного, а не з майдану. P.S.: Спасибі покращувачу хоча б  за те, що знову "зібрав" нас разом. І ми відчули, що в нашому об’єднанні - неймовірна сила!" - коментує трек свого гурту лідер "Антитіл" Тарас Тополя.

Ось пісня:

Євромайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.

 

 

Теги: Київ , #ЄвроМайдан