ЄвроМайдан перетворив беркутівця на русалоньку

Катерина Білоус
27 листопада 2013р. 7:53

На ЄвроМайдані активісти підходять з гумором до бійців беркуту. Так, мітингувальники "перетворили" беркутівця на русалоньку. Фотознімок виклали у Facebook.


Активісти прикріпили плакат з хвостом русалки до паркату, за яким стояв беркутівець. Бійці на Майдані стоять, буцімто, для охорони ялинки, яку монтують. У цей час активісти навіть "бралися" їх підгодовувати. Проте, бійці відмовлялися, кажуть, що їх годують.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів.