Українцям пропонують підписатися під Угодою з ЄС

Маша Землянська
27 листопада 2013р. 8:58

Українцям пропонують підписатися під Угодою з ЄС

В інтернеті стартував проект "Підпиши сам", автори якого пропонують українцям особисто підписати Угоду про асоціацію із ЄС. Отже зробити це можна тут.

"Ми знаємо, що джерелом влади в Україні є народ. Так записано в основному законі. Кожен з нас має 1/46 мільйонну частку права вирішувати, яким шляхом іти", - йдеться на сайті проекту “Підпиши сам”.

Власне за цю ідею ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Проте це у них не вийшло. Наразі обидва Майдани (ЄвроМайдан та Майдан з Європейської площі) з'єдналися і утримуються без політичних прапорів.