ГРОМАДЯНИ НАПИШУТЬ ГІМН ЄВРОМАЙДАНУ

Віталій Манько
27 листопада 2013р. 12:33

ГРОМАДЯНИ НАПИШУТЬ ГІМН ЄВРОМАЙДАНУ

"Подаруймо радість спільної причетності до творення спільного майбутнього!" – з такими словами Український Республіканський Клуб висунув ініціативу написання гімну Євромайдану.

У поетичному флешмобі візьмуть участь громадяни, які бажають, аби Україна нарешті розпочала рух до європейської співдружності, попередньо підписавши угоду про Євроасоціацію 28-29 листопада на Вільнюському саміті у ЕС."Пісня, написана вами, проникнута духом Майдану, його талантом і натхненням, буде проспівана Україною і нестиметься відлунням про всій Європі." - повідомляється на сторінці фейсбуку Українського Республіканського телебачення. 

Музикою музичного символу Євромайдану стане твір Бетховена "Ода до радості", який затверджено офіційним гімном Євросоюзу. 

Ініціатори флешмобу кидають клич у соціальних мережах: "Ми лише підживимо музику Бетховена  словами, які напишете ви. Від кожного – по два рядки, а взяте разом – потужний бойовий гімн Євромайдану, народна пісня!"

Тексти адреси майбутнього гімну можна надсилати за адресами:Український Республіканський Клуб www.facebook.com/ukrrepublicanclub Українське Республіканське телебачення www.facebook.com/uartvchannel

Власні рядки гімну пропонується поширювати у себе на сторінках в соцмережах, надсилати за вищевказаними адресами а також – на електронну пошту eurohymn@gmail.com

P.S. Приклад української версії гімну Євросоюзу.