Попов обіцяє підтримати ініціативу ЄвроМайдану

Маша Землянська
27 листопада 2013р. 13:39

Попов обіцяє підтримати ініціативу ЄвроМайдану

Олександр Попов запевняє: київська влада робитиме все, щоб кияни і гості міста мали можливість вільно висловити власну позицію у питаннях зовнішньої політики, включно з проведенням масових акцій: «Сподіваюся, такі акції будуть проходити за європейськими демократичними нормами і на основі закону».

«Для Києва вкрай важливо, що Президент підтвердив європейський вектор розвитку України. Столична влада і кияни зробили свій вибір – це європейські стандарти права і політики, соціально-економічних відносин і комфорту життя, ставлення до культурних цінностей. На втілення цих стандартів орієнтовано Стратегію розвитку Києва до 2025 року. Тому для всіх нас надзвичайно важливо було почути від Глави держави підтвердження визначеного евроінтеграційного курсу», – заявив очільник київміськадміністрації. Попов також нагадав: «Закон про засади зовнішньої та внутрішньої політики, ініційований Президентом Віктором Януковичем та ухвалений Верховною Радою у 2010 році, чітко відповідає на питання щодо геополітичного вибору. У цьому законі пріоритетами державної політики визначено  інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір та набуття членства в Європейському Союзі при збереженні добросусідських відносин і стратегічного партнерства з Росією та іншими країнами СНД і світу».

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Проте це у них не вийшло. Наразі обидва Майдани (ЄвроМайдан та Майдан з Європейської площі) з'єдналися і утримуються без політичних прапорів.

Фото з сайту СтрайкUA

Теги: Київ , #ЄвроМайдан , Попов , Янукович