Попова попередили про 100-тисячний ЄвроМайдан

Максим Опанасенко
27 листопада 2013р. 13:53

Ініціатори ЄвроМайдану в Києві подали заявку на проведення безстрокової акції протесту на Майдані Незалежності до київської мерії. 

В заявці йдеться - відсьогодні тут чекають на 100 000 людей, намети і сцену. 

Вранці голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що зробить усе, аби кияни і гості міста могли вільно висловити свої погляди. У вівторок же Попов особисто приїхав на ЄвроМайдан, пообіцявши намет для обігріву і туалети. Намет встановили того ж дня ввечері.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів.

Теги: Київ