Грип за тиджень підкосив понад 16 тисяч киян

Маша Землянська
28 листопада 2013р. 9:15

Грип за тиджень підкосив  понад 16 тисяч киян

За останный тиждень з 18-го по 24-е листопада до лікарень та поліклінік грип та застуда змусили звернутись 16 197 киян. Зокрема, 10 656 з них - це діти. а відповідно рівень захворюваності в порівнянні з минулим тижнем зросла на 6%.

"Разом з тим, останніми днями лікарі відмічають збільшення викликів бригад швидкої медичної допомоги з приводу гострих станів, пов’язаних з перебігом ГРВІ", - зайважують у Департаменті охорони здоров'я Києва.

За прогнозами Національної академії медичних наук та Держсанепідслужби основний спалах грипу очікується наприкінці грудня цього року та на початку березня наступного. Найефективнішим способом запобігання грипу наразі залишається вакцинація. Цього року на киян чекають на три штами вірусу – H1N1 («Каліфорнія»), H3N2 («Вікторія») та новий штам «Массачусетс». Усі щеплення – бельгійський Флюарікс та нідерландський Інфлувак, які вже привезли до лікарів – обіцяють з цими штамами впоратись. Проте зробити щеплення поки можна тільки в приватних лікарнях - ціни стартують від 150-ти гривень.

 

Теги: грип , Київ , Здоров'я