В мережі з'явилася онлайн гра про Україну і Європу

Максим Опанасенко
27 листопада 2013р. 14:27

В мережі з'явилася он-лайн гра "Поєднай Україну з Європою". Про це повідомляє durdom.in.ua.

Суть гри - фізично об'єднати прапори України і Європи за допомогою...гармати, що стріляє чорними кульками. По задумці, вона чимось схожа на легендарні Angry Birds. Власне, спробуйте самі - шукайте гру під цією новиною.

Подібні ігри були дуже популярними під час Помаранчевої революції у 2004-му. Тоді сотні тисяч українців "закидали" політиків яйцями перед своїми моніторами.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів.