15 тисяч студентів несуть звернення до Януковича

Катерина Білоус
27 листопада 2013р. 16:07

15 тисяч студентів з 12 різних університетів вирушають з Майдану на Банкову.Молодь передасть Звернення до Президента Выктора Януковича з вимогою підписати Угоду про Асоціацію.

Студенти вимагають підписання Угоди про Асоціацію. Також, молоді люди хочуть, аби всі акції ЄвроМайданів в усіх містах України проводилися без репресій. Таке Звернення передадуть студенти Голові Держави: «Шановний пане Президенте! Ми, українські студенти, які вийшли на Євромайдани у багатьох містах України, розпочали страйки у своїх університетах, самоорганізувалися без спонукань з боку політиків та адміністрації навчальних закладів, звертаємося до Вас як до головної посадової особи держави. Бо саме від Вас зараз залежить, чи будемо ми жити в європейській країні. Переважна більшість молоді, зокрема студентської, підтримує негайне підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. І ми вимагаємо прислухатися до нашого голосу, оскільки молодь - майбутнє країни. Саме молодь житиме в цій країні та розвиватиме її, і ми вимагаємо не забирати в нас цих шансів та можливостей. Ми закликаємо Вас, як Президента України, невідкладно зустрітись з представниками студентства, які беруть участь у Євромайдані та вимагаємо:

1. Виконати необхідні для підписання Угоди про Асоціацію з ЄС умови та публічно проголосити метою Вашого перебування на вільнюсскому саміті підписання цієї угоди й висловити готовність підписати її 29 листопада.

2. Гарантувати безпеку мирних Євромайданів у всіх містах України, а також відсутність репресій щодо їхніх учасників як під час цих акцій, так і після їх закінчення. Припинити спроби заборон Євромайданів через суд місцевими органами влади".

До речі, у вівторок 26 листопада міністр освіти Дмитро Табачник звернувся до студентства із закликом не піддаватися на провокації і не стати іграшками в руках політиків.