КМДА: забудовники схвалили містобудівний кадастр

Катерина Білоус
27 листопада 2013р. 16:25

Департамент містобудування та архітектури презентував нові можливості системи Містобудівного кадастру. У департаменті переконані, що Містобудівний кадастр є серйозним інструментом для підприємців, які бажають вкладати кошти у розвиток столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Директор Департаменту проектних робіт та експертизи ПАТ ХК «Київміськбуд» Олександр Бузовський зазначив, що система суттєво спрощує процес опрацювання будь-якої ділянки і насамперед дає змогу раціонально використати наявні в компанії ресурси. Враховуючи те, що більшість ресурсів залучаються від мешканців міста, фізичних осіб, важливо те, що така система надійно захищає їхні вклади. Адже результатом є швидке повернення коштів у вигляді збудованого житла і реалізованих проектів соціально-побутової і транспортної інфраструктури», – йдеться в повідомленні прес-служби.

«Розробка системи Містобудівного кадастру знаходить підтримку як на місцевому, так і на державному рівні», – стверджують у Департаменті містобудування та архітектури.