ЄвроМайдан вистояв чергову ніч (відео)

Максим Опанасенко
28 листопада 2013р. 9:50

ЄвроМайдан вистояв чергову ніч - сотні людей не лишали зайняту ще минулого тижня до самого ранку. 

Мітингарів знову всю ніч розважала співачка Руслана. А ще - Фоззі з ТНМК і цілий ряд молодих музикантів і поетів. 

Найбільше часу присутні проводили в танцях чи біля ось таких бочок - близько опівночі температура впала до мінус чотирьох градусів, тому просто стояти чи сидіти було неможливо:


 

Настрій ЄвроМайдану поширився і на підземний перехід поруч. Тут гурт музикантів дав цілий концерт. Люди, аби зігрітися, влаштували хоровод:

Польова кухня не припиняла роботу ні на хвилину - гарячий чай, каша і бутерброди розліталися миттєво:

П'ята ранку:

Ось таку навігацію для ЄвроМайдану зробив дизайнер Ігор Скляревський:

Активісти привезли підписи людей з житомирського ЄвроМайдану:


ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. Зараз об'єднаний ЄвроМайдан чекає п'ятниці. Саме в той день у Вільнюсі має визначитися подальша доля України в Європі.