Київське кафе безкоштовно пригощає мітингарів

Максим Опанасенко
28 листопада 2013р. 10:01

Заклад BarDuck готовий безкоштовно пригощати учасників ЄвроМайдану.

Ось таке повідомлення адміністрація кафе лишила на своїй сторінці в соцмережі Вконтакте"Шановні друзі! Наша дружня сім'я асоціює себе з Європою. Ми молоді, активні, інтелігентні і ми хочемо бути частиною Європи... Не колись, зараз... Тому ми організовуємо акцію "Бардак з Євромайданом". Кожен бажаючий учасник Євромайдану може прийти до нас в заклад БАРДАК і безкоштовно отримати чай, каву, доступ до Інтернету та зігрітися. Запрошуємо всіх бажаючих. Це не реклама, це БАЖАННЯ не бути осторонь історії та майбутнього своєї держави. Просимо про максимальний репост. Слава Україні!".

Адреса BarDuck - Тарасівська, 3 (поруч з метро "Площа Льва Толстого" та "Університет", 15 хвилин від Майдану). Працює він з 11:00 до 01.00. Від "Свідомо" ми додамо - з нашого боку це так само не є рекламою закладу, це розповідь про хорошу справу, котру вирішили зробити небайдужі люди.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. Зараз об'єднаний ЄвроМайдан чекає п'ятниці. Саме в той день у Вільнюсі має визначитися подальша доля України в Європі.

Теги: Київ