"Надра" повернула "загублені" гроші

Максим Опанасенко
28 листопада 2013р. 10:40

"Надра" повернула "загублені" гроші

Після матеріалу "Свідомо" про те, що касир відділення "Надра Банку" на Ярославовому Валу відправив кредитний платіж для "ПриватБанку" на неправильний рахунок, адміністрація банку вибачилася і повернула гроші.

 

Також тепер на касі з'явилися ось такі папірці для проведення платежів. Вірогідно, аби ситуації, коли касир невірно вказує реквізити, більше не повторювалися:

 "ПриватБанк" на інформацію статті відповів ще раніше. Зокрема, банк перетелефонував герою матеріалу Максиму і запевнив - повернення грошей від "Надри" вони не чекатимуть, а заборгованість по кредиту погасять власним коштом. Пеню, котру установа нарахувала за непроплачений кредит, "ПриватБанк" також списав.

Нагадаємо, два тижні тому ми описали історію киянина Максима, котрий на початку жовтня сплатив кредитний платіж за взятий у "ПриватБанку" кредит у відділенні "Надра Банку". За місяць виявилося, що гроші на рахунок так і не прийшли, а Максиму нарахували пеню. З'ясувалося, що касир "Надри", котрий мав перед собою кредитний договір з вказаними для оплати реквізитами, помилився і відправив 310 гривень на рахунок магазину "Комфі". Повну історію читайте тут.

Фото з сайту maska.info