На ЄвроМайдані з’явилась власна навігація - фото

Катерина Білоус
28 листопада 2013р. 11:05

На ЄвроМайдані з’явилась власна навігація. Її створив Ігор Скляревський, аби учасникам мітингу було легше орієнтуватися на Майдані. Про це повідомляє один з організаторів ЄвроМайдану Єгор Соболєв на своїй сторінці на Facebook.

«Оскільки на Майдані складна логістика, все змінюється, то зробити навігацію — задача складна. Під час розробки я навіть не знав точно, що де знаходиться. Але рішення просте, як двері: таблички — окремо, стрілки — окремі наклейки. Стрілки розклеював вже коли таблички були на стовпах. Тепер, якщо щось зміниться, є купа запасних стрілок, які можна переклеїти», – пише творець навігації ЄвроМайдану Ігор Скляревський.


 

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів.

Фото зі сторінки на Facebook Єгора Соболєва