Мерія:Школи і ВНЗ будуть відповідати за ЄвроМайдан

Максим Опанасенко
28 листопада 2013р. 15:36

Директори київських шкіл і ректори вишів будуть відповідати за зрив навчально-виховного процесу через участь молоді в акціях протесту на ЄвроМайдані. Лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва виклали "Город Киев".

В листі йдеться: "Покладаємо на керівників навчальних закладів особисту відповідальність за забезпечення стабільного функціонування навчального закладу та унеможливлення будь-яких спроб відволікання учнів, студентів та працівників від навчально-виховного процесу".

 

Тим часом студенти київських вишів, зокрема - Києво-Могилянської академії, університету Шевченка, продовжують страйкувати на ЄвроМайдані. До них долучаються студенти й інших навчальних закладів міста.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. Зараз об'єднаний ЄвроМайдан чекає п'ятниці. Саме в той день у Вільнюсі має визначитися подальша доля України в Європі.

Теги: Київ