Суд хоче бачити коханку організатора "Еліта-центр"

Олександра Веснич
3 березеня 2011р. 9:48

Апеляційний суд Києва, відправляючи справу одного з організаторів афери "Еліта-центр" Андрія Терентьєва розслідувати знову, зазначив, що у справі не вистачає декількох підозрюваних, у тому числі Любові Амру.

Про це "Свідомо" заявив адвокат постраждалих інвесторів Василь Жовновський.

Любов Амру зараз не проходить по справі "Еліта-центр", хоча у неї, на думку інвесторів, можуть як раз і бути кошти, вкрадені в афері.

Вона була громадянською дружиною головного організатора афери - Олександра Волконського (Шахова) і у них є спільна дитина.

Також суд зазначив, що у спраі не вистачає головбуха "Еліта-центр" Ганни Решетнік, яка зараз проходить як свідок і стверджує, що майже нічого не пам'ятає та інкасатора на прізвище Капкан.

На дослідуванні в прокуратурі слідчі мають знайти цих людей, провести додаткові експертизи, очні ставки з усіма фігурантами в рамках однієї справи, і знайти гроші.

Розгляд справи екс-керівника "Еліта-центр" Андрія Терентьєва в Апеляційному суді Києва 8 лютого закінчився на користь постраждалих, які просили відправити її на додаткове розслідування.

"Можете нас привітати. Суд повністю погодився з нашими вимогами. Було 11 апелляцій від наших представників - саме їх задовольнили.

Суд виніс окрему постанову про неякісне слідство прокуратури", - прокоментував Жовновський.

Терентьтєва - екс-директора по продажам "Еліта-центр" (офіційно з фірми «НДЦ Прогрес») - суддя Подільського районного суду Василь Бородій, який є головою цього суду, 9 березня 2010 вирішив посадити на 5 років за "службову недбалість".

В той же час його назвали невинним у підробленні документів, створенні злочинної організації, відмиванні доходів.

Саме це рішення відмінила колегія апеляційних суддів Ігор Мороз, Віра Ковальська і головуюча Світлана Стрижко.

Жовновський каже, що просив повернути матеріали в прокуратуру ще у вересні 2009 року, але Василь Бородій тоді йому відмовив.

"Так само, як і по іншим фігурантам справи - Олександру Шахову (Волконському), Ігорю Циганку, не встановлено всю злочинну схему, не доведена підробка документів, не знайдені гроші постраждалих.

Яка людям користь від такого суду? А поки що виводиться власність з під арешту...

Думаю, в найближчі тижні всі три справи мають об'єднати в прокуратурі в одну і розслідувати повно", - сподівається Жовновський.

Апеляційний суд вирішив залишити Терентьєва під вартою, не відпустивши на підписку про невиїзд.

Також відмовив захисту Терентьєва в вимозі закрити кримінальну справу, а прокуратурі - в ув'язненні "елітівця" на 11 років. 

15 лютого о 15:00 в суді буде зачитано повний текст ухвали.

Справа Ігоря Циганка зараз на дорозслідуванні в прокуратурі також після рішення Апеляційного суду Києва. Розслідування продовжено Верховним судом до 2 квітня 2011.

Справа Шахова (Волконського) досі у Печерському районному суді на першій стадії - зачитують обвинувачення прокуратури.