Регіонали куплять 15 тисяч людей для антимайдану

Катерина Білоус
29 листопада 2013р. 9:55

На антимайдан прийдуть від 10 до 15 тисячі активістів. Про це пишуть на сторінці ЄвроМайдан на Facebook. Активісти посилаються на слова міліціонера, який працює на Європейській площі.

Вдень на противагу євромайданівцям прийдуть активісти, які не є прихильниками підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Вони збиратимуться на Європейській площі. Зранку з’явилася інформація, що в Київ з Миколаєва в четверг вирушило понад 500 осіб, кожному з яких у день обіцяно 150 гривень.

Видання «НикВести» повідомляє: «Вчора о 22:00 і близько години наші журналісти спостерігали більше 10 автобусів біля офісу Партії регіонів на вулиці Микільській.  Поїздкою керує екс-депутат Миколаївської обласної ради від Партії регіонів Анатолій Семєнков. Перевезення мітингувальників забезпечило ПП "Оріон-Авто", власником якого є депутат Миколаївської міської ради від Партії регіонів Валерій Буркун». До речі, у неділю 24 листопада провладний мітинг зазнав краху, адже всі почали розбігатися за кілька годин. Простоявши на мітингу проти підписання України з Європейський союзом «активісти» підзаробили по 120 гривень.