Президент Могилянки: Немає потреби розходитись

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 10:22

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт заявив, що немає потреби розходитись з ЄвроМайдану. Про це він написав у своєму Facebook.

"Дорогі друзі! До певної міри, це штатна ситуація, яка контролюється   Ми були готові до цього. Тому зараз немає потреби залишати Майдан. Про розвиток подій будемо повідомляти" - пише Квіт. Вірогідно, президент Могилянки має на увазі позачергову перевірку вишу інспекцією з Міносвіти. Котра, до речі, приїхала без попередження. Нагадаємо, що студенти Києво-Могилянської академії одні з перших підтримали страйк.

Мітинг на ЄвроМайдані продовжується.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. 

У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.

 

Теги: Київ