Укрзалізниця обіцяє не підвищувати ціни на квитки

Маша Землянська
29 листопада 2013р. 11:03

Укрзалізниця обіцяє не підвищувати ціни на квитки

Підвищення тарифів на перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом у 2014 році не передбачено. Таку заяву зробив генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін.

«Виконання соціальних зобов’язань – для нас було і є пріоритетним. Однак додаткових фінансових джерел від індексації тарифів у наступному році не планується. Отже, на  наступний рік ми розраховуємо на збільшення обсягів вантажоперевезень принаймні на 1%, і від цих надходжень мати збільшення доходів. Усі соціальні зобов’язання, передбачені Галузевою угодою, колективним договорами, як і раніше, будемо виконувати у повному обсязі», – зазначив Сергій Болоболін.  

В прес-службі Укрзалізниці наголошують: проїзд українськими залізницями залишається найдешевшим серед країн СНД. Натомість в розпал туристичного сезону Укрзалізниця підвищила ціни на залізничні квитки. З 16-го липня на 10% зросли ціни на потяги внутрішнього сполучення, міжнародного - на 5%."Свідомо" запитало у киян  як вони ставляться до здорожчання цін і чого чекають від покращеного сервісу. Як на це відреагували кияни - можна подивитися тут.

Фото з сайту Дзеркала тижня


 

Теги: Київ , Укрзалізниця , гроші , дорога