У Табачника кажуть - Могилянку трусять позапланово

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 12:08

Перевірка Києво-Могилянської академії, котра оголосила страйк і відпустила студентів на ЄвроМайдан - позапланова і вибіркова. Про це заявив голова Держінспекції навчальних закладів президенту Могилянки Сергію Квіту.

"Щойно мав розмову з головою комісії Державної інспекції навчальних закладів України, яка проводить перевірку в НаУКМА. Він уточнив, що перевірка не є комплексною: вона виїзна, позапланова, вибіркова. Тема перевірки: "Організація навчального процесу та використання матеріально-технічної бази" - написав Квіт у Facebook.

Нагадаємо, вранці Державна інспекція навчальних закладів взялася перевіряти Києво-Могилянську академію. Президент вишу Сергій Квіт каже - були до цього готові. І додає - закликав своїх студентів, що зараз мітингують на ЄвроМайдані, не розходитись.

Студенти Могилянки одні з перших підтримати загальний страйк студентів на знак протесту проти блокування Урядом України роботи над євроінтеграцією країни.

Тим часом, мітинг на ЄвроМайдані продовжується.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. 

У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.