За час мітингу 62 ЄвроМайданівців знадобився лікар

Маша Землянська
29 листопада 2013р. 12:20

28 листопада, до пунктів тимчасового базування бригад швидкої допомоги, які працюють у цілодобовому режимі у місцях проведення мітингів, зокрема, на ЄвроМайдані звернулися 10 людей. Загалом з неділі, 24-го листопада, лікарі надали допомогу 62 українцям.

Найпоширеніша причина звернень – загострення хронічних захворювань та симптоми гострої застуди. У профільному департаменті нагадують, що медична допомога учасникам акцій у столиці надається незалежно від місця проживання та реєстрації. У разі необхідності, за медичними показаннями учасників масових заходів доставляють до лікарень для подальшого обстеження та лікування.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.

 

Теги: Київ , Здоров'я , Євромайдан