Держінспекція: На Могилянку поскаржились аноніми

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 12:32

Перевірка Києво-Могилянської академії - не випадкова і є реакцією на скаргу. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Державної інспекції навчальних закладів. 

"Була скарга на телефон гарячої лінії про зрив навчального процесу і неналежне використання матеріально-технічної бази у вищому навчальному закладі" - заявили у прес-службі. Також тут повідомили, що в решті вишів станом на сьогодні позапланових перевірок більше не проводять.

Нагадаємо, вранці Державна інспекція навчальних закладів взялася перевіряти Києво-Могилянську академію, чиї студенти одні з перших підтримати загальний страйк студентів на знак протесту проти блокування Урядом України роботи над євроінтеграцією країни. Президент вишу Сергій Квіт каже - були до цього готові. І додає - закликав своїх студентів, що зараз мітингують на ЄвроМайдані, не розходитись.

Тим часом, мітинг на ЄвроМайдані продовжується.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. 

У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.

 

Теги: Київ