Мітинг регіоналів теж співає, і теж з прапорами

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 13:23

Мітинг регіоналів теж співає, і теж з прапорами

Багатотисячний мітинг, організований Партією регіонів на Європейській площі, схоже, вибрав схожу до ЄвроМайдану тактику - співи і прапори Євросоюзу.

Щоправда, точно невідомо, яка основна причина збору людей тут - попри те, що президент Віктор Янукович не підписав взагалі жодного документу з ЄС, керівники провладної партії заявляють саме про європейський вектор країни. Мітингарі також не знають мети свого перебування тут. Кажуть - хочуть хороші зарплати і економіку. 

Мітинг охороняє міліція, поруч стоять карети "швидкої", для людей встановили туалети.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.

Теги: Київ