Міліціонер звинуватив євромайданщика в педофілії

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 13:43

Вночі, працівник Шевченківського райвідділу міліції звинуватив активіста "Дорожнього контролю", а нині - учасника ЄвроМайдану Андрія Дзиндзю в педофілії. Про це повідомляє прес-служба "Дорожнього контролю".

"Сегодня ночью, 29 ноября 2013 года, работник Шевченковсокго РОВД г. Киева находясь на Евромайдне обвинил журналиста издания "Дорожный контроль" Андрея Дзындзю в педофилии. Об этом милиционер официально заявил в интервью журналиста 5-го канала. Свои обвинения работник МВД аргументировал тем, что такую информацию он получил из СМИ под названием "интернет". Поначалу мужчина отрицал тот факт, то он милиционер, а когда журналисты увидели в его руках рацию, заявил что он "работает". На неоднократные просьбы представиться, работник милиции отказался назвать свою фамилию и должность, и ссылаясь на Закон "О милиции" отметил, что он ни к кому не обращался. В тоже время, непонятным образом повели себя представители Евромайдана - они начали защищать милиционера" - йдеться в повідомленні.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом.

Теги: Київ