У Маріїнці "5 канал" закидали палицями і камінням

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 14:07

Знімальну групу "5 каналу" біля Маріїнського парку закидали палицями та камінням. Про це повідомляється у випуску новин каналу.

Зробили це ті самі молодики, котрі до цього побили журналістів "Громадського телебачення" Дмитра Гнапа та Якова Любчича. Також ці невідомі хлопці в спортивних костюмах побили біля Маріїнського парку і двох міліціонерів. 

Причина знаходження молодиків - близько 4 000 осіб - в центрі міста поки невідома. Організатори ЄвроМайдану припускають, що це так готують провокації проти мітингарів.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович свій автограф не поставив під жодним документом. Натомість, Партія регіонів зібрала свій мітинг на Європейській площі, де заявила - шлях України до Європи буде.

 

Теги: Київ