На Вокзалі збирають безхатьків (відео)

Максим Опанасенко
29 листопада 2013р. 14:12

Біля метро "Вокзальна" невідомі збирають безхатьків для походу на Майдан Незалежності. Відео прихованою камерою зняв Андрій Лохматов.

Безхатькам пропонують по 80 гривень для того, аби вони "йшли на площу, сандалити за Януковича".

Тим часом, біля Маріїнського парку вже зібралося декілька тисяч молодиків в спортивних костюмах. Вони вже встигли побити двох журналістів "Громадського телебачення", закидати знімальну групу "5 каналу" палицями та камінням та побити двох міліціонерів.

Також на Європейській площі зранку зібрано мітинг Партії регіонів. Участь в ньому приймає кілька тисяч людей.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович свій автограф не поставив під жодним документом. Натомість, Партія регіонів зібрала свій мітинг на Європейській площі, де заявила - шлях України до Європи буде.

Теги: Київ