В інтернеті шукають зниклих з ЄвроМайдану

Маша Землянська
30 листопада 2013р. 14:02

Створена сторінка по збору інформації про затриманих, постраждалих та зниклих після незаконного розгону Євромайдану SOS -https://www.facebook.com/EvromaidanSOS та twitter @sosmaydan.

1. Якщо Вам відома така інформація просимо повідомити її по телефонам:

- 050-70-58-672

 - 098-98-82-576

- 063-58-81-525

Повідомленням на сторінку в фб https://www.facebook.com/EvromaidanSOS/

Занести iнформацiю самостійно в гугл-док https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao6uuObbVxDOdEE1enZWWkQyVWoxR1VmbjdBcVBiSEE&usp=sharing#gid=0

2.Якщо вам або вашим друзям потрібна допомога просимо скористатися тими ж способами та зазначити, яка допомога конкретно вам потрібна.

3.Якщо ви готові надати допомогу, зокрема, правовy, просимо писати в приват на сторінку в фб Євромайдану SOS або на адресуccl.org.ua@gmail.com

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція.