Зниклі на ЄвроМайдані речі знайшли на вулиці

Максим Опанасенко
30 листопада 2013р. 14:12

Зниклі речі, що належать мітингарям і активістам ЄвроМайдану, котрий вночі по-звірячому "зачистили" спецпідрозділи, знайшли простонеба в центрі міста. Про це пише депутат Київради від "УДАРу" Олексій Давиденко.

"Тільки що завдяки повідомленню не байдужих Киян ми знайшли деякі особисті речі, які влада вкрала цієї ночі у людей. Їх кинули комунальні служби просто неба в одному з дворі на Б.Хмельницького.
Якщо Ви знаєте тих хто їх шукає напряляйте людей в оргкомітет в Михайлівському Соборі" - пише Давиденко.


ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. Зараз на площі кілька тисяч людей.

Теги: Київ , Євромайдан , Михайлівська