Джерело: Міліція відмовляється виконувати накази

Максим Опанасенко
30 листопада 2013р. 14:18

Вночі в Києві працювали спецпідрозділи, привезені з Криму. Про це "Свідомо" повідомили власні джерела.

Цим, нібито, і пояснюється особлива жорстокість бійців до людей. Те, що в столиці зараз не лише київські силовики частково підтверджується і великою кількістю автобусів та маршруток з регіональними номерами.

Разом з тим, за інформацією джерел, частина київської міліції зараз відмовилася виконувати накази щодо розгонів людей. Форму нібито почали роздавати звезеним ще в п'ятницю "молодикам в спортивних костюмах".

УВАГА! МИ НЕ ПОШИРЮЄМО ПЛІТКИ, А ЛИШЕ ДАЄМО ІНФОРМАЦІЮ, ПРО КОТРУ НАМ СТАЛО ВІДОМО З ВЛАСНИХ ДЖЕРЕЛ.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. Зараз на площі кілька тисяч людей.