Петиція проти Януковича зібрала 110 тис підписів

Ольга Бондаренко
30 листопада 2013р. 16:08

Петиція проти Віктора Януковича на сайті Білого дому вже зібрала 110,443 підписи із необхідних 100 тисяч.

У петиції до американського уряду йдеться про вимогу застосувати санкції проти Віктора Януковича та членів уряду: зокрема, заборону на в'їзд до США та арешт рахунків компаній, пов'язаних з цими людьми. 


Як йдеться на інтернет-порталі Білого дому, його співробітники направлять петицію у відповідне відомство, а потім сповістять авторів і всіх її підписали громадян про рішення електронною поштою.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопаду на площу вийшло кілька тисяч людей.

Теги: Київ