Партія регіонів продовжує втрачати людей

Максим Опанасенко
30 листопада 2013р. 18:15

Ще один політик - депутат від Партії регіонів у Вінницькій обласні раді Олександр Мельник - заявив про вихід з лав партії. Заяву Мельник лишив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Официально заявляю, я Мельник Александр, безпартийный депутат винницкого областного совета, член фракции ПР выхожу из фракции и здаю мандат. Я не шел в политику и областной совет от партии, которая дает команды бить детей, женщин и безоружных граждан страны. Я шел от политической силы, лидер которой на инаугурации заявил, что его главная задача Евроасоциация и модернизация страны" - пише Мельник.


І додає: "Отдельный привет быдлоберкуту! Выезжаю на #Евромайдан".

Раніше про вихід з лав Партії регіонів заявила нардеп Інна Богословська.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопаду на площу вийшло кілька тисяч людей.

Теги: Михайлівська , Євромайдан , Київ