Співачка Росава: Догляну дітей мітингарів вдома

Максим Опанасенко
30 листопада 2013р. 18:28

Співачка Росава вирішила влаштувати прихисток для малюків, мами котрих хочуть піти на мітинг на Михайлівській площі разом з чоловіками. Про це вона написала на своєму Facebook і підтвердила "Свідомо".

"Організовую домашній прихисток для малюків, мами яких хочуть піти на Михайлівську з чоловіками. Приєднуйтесь, групуйтесь, можна чергуватися" - пише Росава.

"Свідомо" співачка додала - місця в неї не дуже багато - двокімнатна квартира, але краще так, ніж ніяк. Плюс, Росава готова виїхати додому до будь-кого, хто може запропонувати більш просторе помешкання. Обіцяє організувати ігри, забави і догляд. Також Росава просить долучатися й інших активісток.

Адресу співачка обіцяє називати в приватній переписці у Facebook. Ось тут її сторінка.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопаду на площу вийшло кілька тисяч людей.

Теги: Київ , Євромайдан , Михайлівська