"Антитіла" також засудили "кривавий майдан"

Максим Опанасенко
30 листопада 2013р. 19:18

Гурт "Антитіла" засудив "кривавий майдан" та кличе людей у неділю вийти на вулиці. Про це повідомляє офіційна сторінка гурту в соцмережі Вконтакте.

"Співати для народу, який здатен вибачити кривавий майдан - це ганьба! Якщо український люд МОВЧКИ проковтне минулу "беркутівську" ніч, зі знущаннями над вагітними, студентами, мирним населенням - майбутнє для наших дітей тут закінчилось!!! Зараз з Антитілами мчимо в Тернопіль, далі - на Львів, до зустрічі о 2.00 ночі на Львівському Євромайдані! І завтра, 1го грудня, в обід ми долучимось до всіх в Києві. Теплий одяг, взуття, каски і супротив! Дістав весь цей мирно-толерантний шлак! Викриками "ганьба" і щогодинним співом гімну історію не зміниш!" - йдеться в повідомленні сторінки гурту.

Раніше нічний розгін ЄвроМайдану вже засудили співачка Руслана та лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопаду на площу вийшло кілька тисяч людей.


 

Теги: Київ , Євромайдан , Михайлівська