ЗМІ: Медики не підтвердили смерть дівчини

Ольга Бондаренко
30 листопада 2013р. 20:02

Медики не мають інформації про смерть дівчини, побитої вночі під час силового розгону Євромайдану в центрі Києва. Про це "Радіо Свобода" повідомив головний лікар Київської міської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора.

«Такої інформації у нас немає», – сказав він і додав, що спростування з цього приводу невдовзі має з’явитися на сайті Київської міськдержадміністрації. Раніше в соціальних мережах з’явилися повідомлення про смерть дівчини, побитої «Беркутом».

Таку ж інформацію "Свідомо" повідомили власні джерела. У публікації ми вказали, що намагаємось підтвердити її, але через поширення цілим рядом ЗМІ публікація отримала великий резонанс. Станом на 20:00 "Свідомо" не вдалося знайти офіційне підтвердження новини. 

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопаду на площу вийшло кілька тисяч людей.


Теги: Київ