У КМДА не підтверджують смерть на Майдані

Ольга Бондаренко
30 листопада 2013р. 20:23

У Київській міській держадміністрації спростували інформацію щодо смерті активістки ЄвроМайдану. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"За даними станції швидкої медичної допомоги міста, інформація, яка розповсюджується у ЗМІ щодо загибелі в лікарні дівчини-активістки Євромайдану не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

Раніше з’явилося повідомлення про смерть дівчини, побитої силовиками. Таку інформацію "Свідомо" повідомили власні джерела. У публікації ми вказали, що намагаємось підтвердити її, але через поширення цілим рядом ЗМІ публікація отримала великий резонанс. Станом на 20:00 "Свідомо" не вдалося знайти офіційне підтвердження новини. Але ми все-одно продовжуємо шукати відомості.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопада на площу вийшло кілька тисяч людей.