Підтверджень про смерть на Майдані поки немає

Ольга Бондаренко
30 листопада 2013р. 21:16

Станом на 21:00 "Свідомо" не вдалось підтвердити інформацію про cмерть дівчини під час розгону на Майдані.

О 20:00 в Київській міськдержадміністрації повідомили, що інформація про загибель активістки не відповідає дійсності. Незадовго до цього, головний лікар Київської міської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора повідомив  "Радіо Свобода", що медики не мають інформації про смерть дівчини.

Інформацію про смерть через побиття силовиками "Свідомо" повідомили власні джерела. У публікації ми вказали, що намагаємось підтвердити її. Ми постійно продовжуємо шукати відомості про цей факт, тож якщо ви маєте, що повідомити нам - пишіть на info.svidomo@gmail.com.

ЄвроМайдан почав збиратися в Києві 21-го листопада. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли висловити свій протест. 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю. Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. В обід 30-го листопада на площу вийшло кілька тисяч людей.