Михайлівська. Вечір (фото)

Максим Опанасенко
1 грудня 2013р. 0:23

Михайлівська. Вечір (фото)

На Михайлівській площі зараз знаходиться декілька тисяч людей, обурених через жорстокий нічний розгін ЄвроМайдану.

Сценою, що знаходиться біля пам'ятника княгині Ользі, зараз повністю керують політики з опозиційних партій. Площа забезпечена їжею, гарячим чаєм.

Частина Михайлівської заповнена хлопцями в масках і з палицями. Називають вони себе "Правим сектором", кажуть - оборонятимуть площу від нападів.

Авто, що проїжджають повз, в своїй більшості прикрашені національною і євро символіками. Водії безперестанку тиснуть на клаксони.

Ось, що відбувається на площі зараз - у фотографіях:
ЄвроМайдан почав збиратися в Києві у четвер, 21 листопада пізно ввечері. Кілька сотень невдоволених рішенням Уряду про зупинку роботи над підписанням угоди з Євросоюзом прийшли сюди висловити свій протест. Подібні "майдани" почали збиратися по всій країні. У п'ятницю, 22-го листопада мітингувальники продовжили своє перебування на Майдані Незалежності - попри намагання міської влади і правоохоронців витіснити їх звідси під приводом встановлення різдвяного містечка в центрі міста, сильний дощ і холод. Наступної ночі мітингувальників на Майдані розгромив Беркут. Однак люди продовжують чергувати і закликають усіх киян приєднуватись до них о 18:00. Заклик у всіх один - зробити все можливе для підписання угоди про співпрацю з Євросоюзом. У неділю, 24 листопада, опозиційні партії зібрали альтернативний Євромайдан - на Європейській площі. Його відмінність з мітингом на Майдані Незалежності - наявність партійних прапорів. У вівторок опозиція вирішила приєднатися до мітингувальників на Майдані, відмовившись для цього від партійних прапорів. У п'ятницю 29 листопада у Вільнюсі в рамках другого дня саміту Східного партнерства планували підписати угоду про асоціацію Україна-Європейський союз. Але президент Віктор Янукович не поставив свій автограф під жодним документом. Натомість, мітингарі з ЄвроМайдану прийняли резолюцію про підготовку до імпічменту президента. У відповідь, вночі, .сотні бійців спецпідрозділів розігнали людей, що лишалися на Майдані Незалежності з особливою жорстокістю Людей госпіталізували з пораненнями різної тяжкості, багатьох затримала міліція. Обурені люди почали збиратися на Михайлівській площі аби зрозуміти - що робити далі. Зараз на площі тисячі людей.

Теги: Київ , Євромайдан , Михайлівська