Прес-служба мерії: Ми поки не будемо працювати

Максим Опанасенко
2 грудня 2013р. 0:30

Прес-служба Київської міської держадміністрації заявляє, що її робота тимчасово заблокована.

Причина - мітингувальники, що вийшли сьогодні на Майдан Незалежності, захопили будівлю мерії і перетворили її на революційний штаб. "Попри обіцянки штурмовиків адмінбудівлі КМДА не проникати в робочі кабінети держслужбовців, протестувальники виламали двері до кабінету управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації (прес-служби КМДА). З кабінету вилучені меблі, комп’ютери та оргтехніка. Документи і особисті речі працівників прес-служби розкидані на підлозі. Все це блокує роботу прес-служби у складі управління, а також відділу доступу до публічної інформації" - йдеться в повідомленні.

Ще тут попереджують журналістів - усі запити, відправлені після п'ятниці, 29 листопада, не отримають відповіді, бо навіть не можуть бути зареєстрованими до відновлення техніки і доступу до поштового серверу. На всі питання тут поки обіцяють відповідати за номером 067-242-37-22.

Вранці близько мільйона людей вийшли на Майдан Незалежності. Обурені звірячим розгоном мирного ЄвроМайдану у суботу, 30 листопада, люди вимагають вже не лише євроінтеграції України, але й відставки президента і Уряду. Відзавтра, за планом опозиційних партій, має розпочатися всеукраїнський страйк, а мітингарі повинні взятися блокувати будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно. Мітинг на Майдані Незалежності продовжується.

Теги: революція , Євромайдан , Київ , Майдан Незалежності