Міліція попередила: Буде звільняти адмінбудівлі

Ольга Бондаренко
2 грудня 2013р. 2:14

Київська міліція попереджає, що буде вживати заходів зі звільнення захоплених адмінбудівель, якщо мітингувальники не покинуть їх самі. Про це йдеться в заяві київської міліції, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У міліції нагадали, що самовільне захоплення адміністративних будівель є протизаконним і пропонує мітингувальникам добровільно залишити їх. Раніше повідомлялось, що міліціонери ведуть переговори з активістами. 

Вдень мітингарі штурмували будівлю Київської міськдержадміністрації, а також захопили Будинок профспілок, в якому розмістився Штаб національного опору. Вранці на Майдан Незалежності вийшло сотні тисяч українців з різних регіонів. Обурені звірячим розгоном ЄвроМайдану минулої п'ятниці, вони об'єдналися тепер за нову ідею - відставку президента Віктора Януковича. За що і поплатилися - під будівлею Адміністрації президента на вулиці Банковій мітингарів почав жорстоко розганяти "Беркут". У сутичках постаждали десятки людей, зокрема, журналісти. Після цього, у МВС заявили і про близько сотню постраждалих правоохоронців. З моменту початку мітингу на Майдані Незалежності до лікарень звернулись вже 165 осіб. 

Теги: Київ