КМДА сподівається на повернення техніки та меблів

Маша Землянська
2 грудня 2013р. 17:15

Прес-служба київміськадміністрації сподівається, що штурмовики адмінбудівлі КМДА найближчим часом повернуть оргтехніку та офісні меблі.

"2-го грудня, працівникам управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА вдалося разом із журналістами потрапити до свого робочого кабінету. Кабінет 107, де розміщується прес-служба міськдержадміністрації, розгромлений напередодні невідомими особами: відсутні кілька робочих столів і тумб, усі стільці, швидкісний сканер, необхідний для реєстрації запитів ЗМІ, ноутбук, не працює низка телефонів. Усі документи та речі розкидані на підлозі. За таких умов співробітники відділу інформаційного забезпечення (прес-служба) КМДА не могли сьогодні повноцінно працювати у приміщенні міськадміністрації. Ми cподіваємося, що найближчим часом зникла оргтехніка буде повернена цілою та неушкодженою, і роботу прес-служби буде поновлено у звичайному режимі", - йдеться в заяві прес-служби.

Напередодні, 1-го грудня мітингувальники зламали двері в Київську міську державну адміністрацію. Крім цього, мітингувальники частково розбили кілька вікон. Декільком активістам вдалося проникнути в будівлю. Наразі будинок КМДА тримають мітингарі.

 

Теги: Євромайдан , Київ , КМДА