Євромайдану можна допомогти грошима (рахунок)

Ольга Бондаренко
2 грудня 2013р. 20:56

Усі бажаючі підтримати Євромайдан можуть зробити добровільні внески на рахунок, гроші з якого підуть на потреби мітингу. Номер рахунку повідомили у прес-службі "Батьківщини".

Отже, гроші можна переказати наступними реквізитами: ПАТ "Діамантбанк". МФО 320854. Рахунок: 26007306890. Громадська організація "Кияни - за реформи". ЄДРПОУ: 35252669.Україна, місто Київ, вулиця Володимирська, 49-А. 

Призначення платежу: добровільне пожертвування від (ПІБ) без ПДВ, телефон для довідок: 044-527-78-23.

На Михайлівській площі та Майдані Незлежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. Вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків.

 

Теги: революція , мітинг , Євромайдан , Київ