Янукович: Нас беруть і нахиляють

Ольга Бондаренко
2 грудня 2013р. 21:06

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»). Основні тези цього інтерв'ю оприлюднила прес-служба президента.

Президент прокоментував ситуацію з непідписанням у Вільнюсі Угоди про асоціацію. "Хто в цьому винний? У тому числі й нині діючий уряд. Але нині діючий уряд не мовчить, вони кажуть про це голосно. Мова іде про умови, в яких ми опинимося після підписання цієї Угоди, і якщо це нас задовольняє - я за це, я цього дуже хочу. Якщо не задовольняє - я зобов’язаний робити все, щоб ми захистили наші власні інтереси". І наостанок Янукович додав: "Що це за угода, коли нас беруть і нахиляють?".

На Михайлівській площі та Майдані Незлежнсті продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та уряду. Почався "ЄвроМайдан" 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням Кабміну відмовитись від євроінтеграції. Вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000). Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. Вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. Зокрема, було захоплено будівлю мерії та Будинок профспілок України.

Теги: Київ