Міліція накупила гранат і бронежилетів на 6 млн

Максим Опанасенко
3 грудня 2013р. 11:52

Міністерство внутрішніх справ підписало цілий ряд угод на придбання амуніції. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість договорів - 5,91 мільйонів гривень.

Так, міліціонери придбали 950 бронежилетів 2 класу захисту по 2484 гривень за штуку та таку ж кількість шоломів для захисту від куль 1а класу захисту по 2499 гривень за один. Бронежилети мають мають захистити правоохоронців від куль калібру 9 мм і 7,62 мм.

Також МВС закупило 6 730 патронів 12 калібру для примусової зупинки автівок - по 42 гривні за один. Ще - 189 газових гранат 12 калібру для помпової рушниці "Форт-500" по 189 гривень за штуку та 1 900 пристроїв миттєвого розпилення аерозолю вибухової дії по 324 гривні за один.

В той же час, минулого тижня нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець заявив, що кияни тепер не можуть вільно придбати навіть елементарні засоби самозахисту - газові балончики. Спеціаліазовані магазини нібито перестали їх реалізовувати у місті.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. Вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Рішення ще не прийняте.

Теги: Євромайдан , Київ , мітинг , революція , Майдан Незалежності