Активісти спустили шини автобусам "Беркута"

Катерина Білоус
3 грудня 2013р. 14:17

Активісти спустили шини автобусам "Беркута"

Євроактивісти спустили шини автобусам "Беркута", що стояли під Верховною Радою. Від рук мітингувальників постраждали два автобуса. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" Ольга Бондаренко з місця події.

Мітингувальники спустили шини беркутівським автобусам. У Верховній Раді не прийняли рішення стосовно відставки Уряду. За це рішення проголосували 186 депутатів. Верховна Рада зібралася майже у повному складі. Не прийшли на засідання віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Наразі мітингувальники йдуть від будівлі Верховної Ради. Вони збираються на Майдан Незалежності.

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності продовжують мітингувати за відставку президента Віктора Януковича та Уряду. Почався ЄвроМайдан 21 листопада пізно ввечері через незгоду з рішенням уряду відмовитись від євроінтеграції. Вночі 30 листопада бійці "Беркуту" жорстоко розігнали мітингувальників Тому вже 1-го грудня на протест вийшло близько мільйона людей (за іншими даними - 400 000 і 700 000), переформатувавши вимоги з євроінтеграції на відставку Уряду і президента. Вранці розпочався всеукраїнський страйк, а мітингарі заблокували будівлю Уряду і Адміністрацію президенда. Під останньою у неділю ввечері розгорілася ціла війна - кілька тисяч націоналістів і футбольних фанатів зчепилися з кількома сотнями бійців спецпідрозділів. Аргументами перших було каміння і фаєри, других - димові і світло-шумові шашки. Зараз тут більш-менш спокійно, проте тут чергує кількасот правоохоронців. У понеділок вночі страйкарі взялися укріплювати головну площу міста барикадами - на випадок нападу з боку силовиків. Вранці Рада взялася за розгляд питання про відставку Уряду. Проте, нардепи це рішення не прийняли.