"Штурмовиків" з Майдану затримали на 2 місяці

Маша Землянська
3 грудня 2013р. 17:13

Шевченківський суд затримав на два місяці двох учасників "штурму" Адміністрації президента 2-го грудня - Притуленка та Солоненка. Що з рештою "підозрюваних" наразі невідомо.

Хлопців, яких побив «Беркут» судять у Шевченківському райсуді столиці. Їх обвинувачують у масових зворушеннях на Банковій. Родичів не повідомили про те, що хлопців викликали до суду. Дехто з цих хлопців є героями відео з постійним лейтмотивом «На колени, мразь».  На ньому видно, як хлопців б’ють бійці «Беркут».

За справу взявся слідчий відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами і злочинними організаціями. Міліція Києва повідомила, що розслідує 11 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних із захопленнями адмінбудівель, іншими інцидентами, які сталися 1-го грудня в центрі столиці. В рамках розслідувань цих проваджень затримано 9 осіб. Через події пов'язані із Київською міськадміністрацією відкрито 5 кримінальних проваджень. За Банкову відкрито 4 кримінальні проваждень, по інцидентах навколо Будинку профспілок - два кримінальні провадження.